بیانیه بیش از ۷۰ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان / انتخابات فرصتی برای شکستن قفل معیشت و قطع دست چپاولگران

۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۷ کد : ۳۱۳۷۴ اسلایدر آینه دانشگاه
بیش از ۷۰ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اعلام کردند: از همه گروه های سیاسی و آحاد مردم دعوت می کنیم تا انتخابات را فرصتی برای ظهور اراده های اضمحلال فساد یأس، ناامیدی و نشدن ها، و شکستن قفل بیکاری و معیشت، و قطع دست چپاولگران ببینند و با عزمی جدی در پای صندوق رأ حاضر شوند.
بیانیه بیش از ۷۰ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان / انتخابات فرصتی برای شکستن قفل معیشت و قطع دست چپاولگران


بیش از ۷۰ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان  طی بیانیه‌ای درباره انتخابات ریاست جمهوری  اعلام کردند: ما دانشجومعلمان ضمن حمایت خود از تصمیم قانونی شورای نگهبان، از همه گروه های سیاسی و آحاد مردم عزیز دعوت می کنیم تا این انتخابات را فرصتی برای ظهور اراده های اضمحلال فساد یأس، ناامیدی و نشدن ها، و شکستن قفل بیکاری و معیشت، و قطع دست چپاولگران ببینند و با عزمی جدی، با حضور در پای صندوق رأی، خیزش مجددی برای رسیدن به دولت اسلامی و مستحکم کردن پایه های ایران اسلامی عزیز، بردارند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شورای نگهبان مطمئن‌ترین دستگاه و ارگانی است که انقلاب به نظام کشور بخشیده است.

( مقام معظم رهبری) ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

بی شک انتخابات عالی ترین مظهر حضور مردم در عرصه سیاسی کشور و مهم ترین مجرای تحقق حاکمیت مردم سالاری دینی است که یکی از مهم ترین کارکردهای آن افزایش اقتدار نظام و امنیت ملی همراه با پیامدهای مثبت ملی و منطقه ای است. انتخابات همانگونه که فرصتی بسیار بزرگ برای تغییر در نگرش ها و افکار جامعه و گسترش امید به آینده و تغییر در روند رفتارها و بهبود معیشت و زندگی مردم محسوب می‌شود، فرصتی برای به رخ کشیدن تعهد همگانی و همراهی نظام و مردم نیز می باشد.

 افرادی که دارای تریبون هستند و خود جایگاه و مسئولیت در نظام دارند و افرادی که بارها توسط شورای محترم نگهبان تأیید شده اند، نباید با حاشیه‌سازی و سخنان ناصواب در جامعه ایجاد دلسردی و تعارض کرده و در زمین دشمن بازی کنند، چرا که این قبیل موضع گیری ها در جهت به حاشیه راندن انتخابات و تخریب شورای نگهبان و همسویی با مواضع دشمنان نظام اسلامی است.

آیا صدای هلهله و سوء استفاده دشمنان قسم خورده را نمی شنوند؟ آیا انتظار می رود شورای نگهبان، اصولی را که بنابر پاسداشت آن است، زیرپا بگذارد؟ آیا اگر انتخابات به نفع شما باشد، صحیح و دقیق است اما وقتی به نفع شما نیست انتخابات را انتصابات میدانید؟ از دشمن جز دشمنی انتظاری نمی‌رود اما شمایی که ادعای دلسوزی می‌کنید چرا ؟

امروز، عمر دوگانه سازی و دسته بندی سیاسی عوام فریب رو به پایان است و عمر این دو جناح کاذب به سر آمده و دوگانه انقلابی و غیر انقلابی باید متر و معیار ما برای سنجش درست و یا غلط بودن راه افراد باشد و طبیعتاً باید به فکر کارآمدی برای مدیریت اجرایی کشور و رفع مشکلات مطالبات مردم یعنی بیکاری، اشتغال، معیشت و مبارزه توأمان با فساد و غارتگری بیت المال بود.

رقیب امروز کشور، فقر و فساد و تبعیض است و نه دعواهای سیاسی عده ای خاص و تحمیل آن به اراده های توده عموم مردم!

بنابراین ما دانشجومعلمان ضمن حمایت خود از تصمیم قانونی شورای نگهبان، از همه گروه های سیاسی و آحاد مردم عزیز دعوت می کنیم تا این انتخابات را فرصتی برای ظهور اراده های اضمحلال فساد یأس، ناامیدی و نشدن ها، و شکستن قفل بیکاری و معیشت، و قطع دست چپاولگران ببینند و با عزمی جدی، با حضور در پای صندوق رأی، خیزش مجددی برای رسیدن به دولت اسلامی و مستحکم کردن پایه های ایران اسلامی عزیز، بردارند.

آینده روشن است و خداوند وعده پیروزی را به راست قامتان در مسیر حق داده است.

والسلام علیکم و رحمت الله

کلید واژه ها: آینه دانشگاه دانشگاه فرهنگیان


نظر شما :