همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)؛

۱۰ خرداد؛ اختتامیه رویداد ملی، فرهنگی-دانشجویی "طریق جاوید "

۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۶ کد : ۳۱۳۷۶ اسلایدر آینه دانشگاه
مراسم اختتامیه دهمین رویداد ملی، فرهنگی-دانشجویی "طریق جاوید" ۱۰ خرداد در مرقد مطهر امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
۱۰ خرداد؛ اختتامیه رویداد ملی، فرهنگی-دانشجویی "طریق جاوید "

مهدی عباسی افزود: دهمین رویداد ملی، فرهنگی- دانشجویی طریق جاوید با محوریت "امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی و انتخابات" ویژه دانشجویان و طلاب با برگزاری بیش از ۱۰ نشست علمی- تخصصی و داوری مقالات دانشجویی و تولید پادکست به کار خود پایان داد.
وی گفت: برگزیدگان، مقالات ارسال شده خود را به صورت برخط در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ارائه خواهند داد و قرار است سخنرانی نشست‌ها و چکیده مقالات به صورت کتابچه منتشر شود.
آقای عباسی گفت: مراسم اختتامیه دهمین رویداد ملی، فرهنگی- دانشجویی طریق جاوید، همزمان با سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، تولیت حرم مطهر، حجت الاسلام و المسلمین کمساری، رییس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) و سید حمیدرضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی دوشنبه ۱۰ خرداد در مرقد مطهر امام خمینی (ره) رگزار می‌شود.
وی گفت: این برنامه به همت مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و با مشارکت و همکاری سازمان دانشجویان و معاونت فرهنگی مؤسسۀ تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) برگزار شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم می‌توانند با مراجعه به صفحه رسمی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به نشانی www.instagram.com/isojd، رویتاب www,roytab.ir و یا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جماران www.jamaran.news در این مراسم شرکت کنند.

کلید واژه ها: آینه دانشگاه


نظر شما :