کلانتری در جلسه قرارگاه مرکزی شهید علم الهدی:

عملیات فرهنگی راهیان نور در دانشگاه‌ها بازطراحی شود

۰۷ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۶ کد : ۴۰۱۱۶ آینه دانشگاه
معاون فرهنگی وزارت علوم با تأکید بر حمایت از طرح آموزشی شاگردان مکتب شهید سلیمانی گفت: عملیات فرهنگی راهیان نور باید براساس فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدید در دانشگاه‌ها بازطراحی شود.
عملیات فرهنگی راهیان نور در دانشگاه‌ها بازطراحی شود

عبدالحسین کلانتری در جلسه قرارگاه مرکزی شهید علم الهدی که با حضور معاونین و مدیران فرهنگی و اجتماعی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دانشگاه‌های تحت نظر وزارت علوم و وزارت بهداشت، سازمان بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی برگزار شد، با اشاره به اینکه اکنون زمان جنگ روایت‌ها است، خاطرنشان کرد: در جنگ روایت‌ها باید از روایت اصیل دفاع مقدس بهره برد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اهمیت پرداختن به مکتب شهید سلیمانی را مهم ارزیابی کرد و افزود: سعی می‌کنیم در وزارت علوم ترویج و گفتمان سازی ارزش‌های دفاع مقدس را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهیم که بخش عمده آن در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص «جهاد تبیین» خواهد بود.

کلانتری ضمن تأکید بر حمایت از طرح آموزشی شاگردان مکتب شهید سلیمانی (دوره شمس)، افزود: عملیات فرهنگی راهیان نور را باید بر اساس فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدید در دانشگاه‌ها بازطراحی کنیم.

وی با گرامیداشت ۱۶ دی‌ماه روز شهدای دانشجو عنوان کرد: در حوزه روایتگری علاوه بر استفاده از ظرفیت پیشکسوتان باید از تجربه میدانی کسانی که در اردوهای راهیان نور شرکت کرده‌اند هم استفاده شود. در این زمینه ضرورت شبکه‌سازی مخاطبان اردوها هم باید لحاظ شود.

text to speech icon

نظر شما :