معاون فرهنگی وزارت علوم تاکید کرد

ضرورت بازنگری عملیات فرهنگی راهیان نور در دانشگاه ها

۰۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۹ کد : ۴۰۱۱۷ اسلایدر آینه دانشگاه
معاون فرهنگی وزارت علوم با تاکید بر ضرورت بازنگری عملیات فرهنگی راهیان نور در دانشگاه ها، گفت: باید عملیات فرهنگی راهیان نور را باید براساس فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدید بازطرحی نمائیم.
ضرورت بازنگری عملیات فرهنگی راهیان نور در دانشگاه ها

دکتر عبدالحسین کلانتری، در جلسه قرارگاه مرکزی شهید علم الهدی که با حضور معاونین و مدیران فرهنگی و اجتماعی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دانشگاه‌های تحت نظر وزارت علوم و وزارت بهداشت، سازمان بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی برگزار شد، ضمن بیان اینکه اکنون زمان جنگ روایت‌ها است، تأکید کرد: در جنگ روایت‌ها باید از روایت اصیل دفاع مقدس بهره برد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با تاکید بر اهمیت پرداختن به مکتب شهید سلیمانی، افزود: سعی می‌کنیم در وزارت علوم ترویج و گفتمان‌سازی ارزش‌های دفاع مقدس را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهیم که بخش عمده آن در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص «جهاد تبیین» خواهد بود.

دکتر کلانتری ضمن تاکید بر حمایت از طرح آموزشی شاگردان مکتب شهید سلیمانی (دوره شمس)، افزود: عملیات فرهنگی راهیان نور را باید براساس فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدید بازطرحی نمائیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وی با گرامیداشت روز شهدای دانشجو (۱۶ دی ماه) بیان کرد: در حوزه روایتگری علاوه بر استفاده از ظرفیت پیشکسوتان باید از تجربه میدانی کسانی که در اردوهای راهیان نور شرکت کرده‌اند هم استفاده شود. در این زمینه ضرورت شبکه‌سازی مخاطبان اردوها هم باید لحاظ شود.

text to speech icon

نظر شما :